середа, 3 травня 2017 р.

ЗБЕРЕЖЕМО ПАМ’ЯТЬ ПРО ПОДВИГ

    1939–1945…  З кожним роком віддаляються ці події, але скільки б років не минуло, не зітруться у народній пам’яті світлі імена тих, хто віддав своє життя у грізні воєнні часи.  А про їх бойові подвиги, можна сьогодні дізнатися з книг.  
   Завідувач бібліотеки Зоя Костюк підготувала  годину патріотичної книги «Любов до Батьківщини крізь сповідь сторінок». Учні  гімназії  9-а класу  перегорнули  трагічні сторінки  Другої світової війни. Події цієї війни знайшли свій відбиток у творчості багатьох письменників, а саме Олександра Довженка «Україна в огні», Докії Гуменної «Хрещатий яр», Уласа Самчука «Чого не гоїть огонь», Наталки Доляк «Загублений між війнами».
    Не  залишилися без уваги  і нинішні події, які зараз відбуваються в Україні. Про війну та про її героїв розповідається у книгах Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», Євгена Положія «Іловайськ», Сергія Лойко «Аеропорт»Світлани Талан «Оголений нерв», Ніни Фіалко «Обірвана струна».
     Про книги цих та інших авторів  йшла мова на заході. Своїми враженнями про прочитані книги поділилася вчитель О.Є. Уманець.
   До уваги користувачів у бібліотеці влаштована   тематична полиця «Роки війни – століття пам’яті». Книги представлені на ній про тих, хто полив цю землю кров’ю, захищаючи людське право жити мирно і вільно.  Їхнє життя є вічним прикладом для молодого покоління, бо лише шануючи пам’ять про минуле ми стаємо гідні майбутнього.