вівторок, 1 жовтня 2019 р.

БІБЛІОТЕКА. КНИГА. ЧИТАЧ.


            Саме під такою назвою 30 вересня у бібліотеці-філії №2 проходив День відкритих дверей. В рамках дня пройшло чимало цікавих заходів. 
          Зокрема бібліотекар бібліотеки-філії №2 Наталія Козачок провела для учнів 9-А класу ЗОШ №7 (класний керівник Наталія Венгрин) круїз-вікторину «Цікава бібліотечна планета», присвячену книзі та бібліотеці. Під час заходу учасники, які поділившись на дві команди та обравши собі капітана, мандрували «бібліотечною планетою». Юнаки проявили знання, ерудицію, уміння змагатися в командній грі.
         Не менш цікаво пройшов книжковий дрес-код «5 зірок: книги-ювіляри», який провела завідувач бібліотеки-філії №2 Зоя Костюк для учнів 10-го класу Нововолинського ліцею №8 (вчитель української мови та літератури Микола Степанюк)Старшокласники ознайомилися з книгами-ювілярами української та світової літератури, серед яких: «Наталка Полтавка» І. Котляревського (200 р.), «Сто тисяч» І. Карпенка-Карого (130 р.), «Володар кілець» Дж. Р. Толкіна (65), «Маруся Чурай» Л. Костенко (40 р.), «Солодка Даруся» М. Матіос (15 р.). Особливого забарвлення заходу додала літературна вікторина.
       Також для читачів бібліотеки влаштована виставка-колаж «На гостину до ювілярів» де кожен зможе знайти цікаву інформацію про книги та їх авторів, які цього року відзначають ювілейні дати.
        Активну участь у бібліо-квесті «Шукай. Читай. Перевіряй» взяли участь учні 10-го класу ЗОШ №7. Під час квесту подорожуючи та граючи, учні знайомилися  з фондами книгозбірні та її відділами, вчились працювати з каталогами та картотеками. Бібліо-квест показав, що вчитися – це весело та круто! Можна ось так у формі змагань більше дізнатися про бібліотеку. 

День відкритих дверей пройшов у бібліотеці весело, цікаво, ефективно. Багато вітань і  теплих слів почули в свою адресу від користувачів. Кожен, хто побував сьогодні у нас, зарядився позитивом та гарним настроєм.