середу, 15 лютого 2023 р.

СТРІТЕННЯ ВІДЗНАЧАЄМО, ВЕСНУ-КРАСНУ ЗУСТРІЧАЄМО

 

        15 лютого випадає одне із  найбільших   і  найшанованіших   християнських   свят – Стрітення. Свято Стрітення Господнє – один з найважливіших днів у православному календарі, який символізує зустріч Старого і Нового Завіту, а в народі цей день вважають кордоном між зимою і весною. Відзначають його на 40-й день після дня народження Ісуса Христа.               

       Напередодні свята у бібліотеці філії №2 в рамках клубу «Світ гармонії» відбулися народознавчі посиденьки  «Стрітення Господнє величаймо». Учасники заходу, а це і внутрішньо переміщені особи, разом з бібліотекарем пригадали історію виникнення свята, та обряди пов’язані з ним.

       В колоритному українському одязі атмосферу свята передали учасники аматорського колективу «Надія», який діє при Нововолинському палаці культури. Святкового настрою додали  пісні, та вірші у їх виконанні, які знаменують собою початок весни.

      Тепла атмосфера, яка панувала під час заходу, сприяла піднесеному настрою у присутніх, перетворила звичайний день у справжнє свято. Ну і звісно ж, яке свято без чаю і смаколиків до них.

        PS: Дякуємо аматорському колективу «Надія» за цей святковий настрій, адже спільно ми можемо і надалі створювати такі яскраві моменти у цей нелегкий для всіх час.