понеділок, 30 листопада 2015 р.

ПРО СНІД ТРЕБА ЗНАТИ ЗАРАДИ ЖИТТЯ


 Серед безлічі хвороб, які увійшли у 21 століття, найстрашнішою, наймасовішою і найпрогресуючою є СНІД. 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема, згадують тих, кого забрала хвороба,  поширюють про неї інформацію та закликають до терпимості. Саме з цією метою  бібліотекарем Тетяною Смарш було проведено інформаційне досьє «Не дамо СНІДу жодного шансу» для старшокласників гімназії.

          Основне завдання  заходу -  застерегти підлітків від поведінки, що веде до зараження вірусом імунодефіциту та толерантне ставлення до ВІЛ позитивних людей. Юнаки та дівчата мали можливість переглянути декілька відеороликів із циклу « Правда про СНІД», «Чому? СНІД та ВІЛ» та слайд-презентацію  «Вони досягли успіху, але загинули від СНІДу»
      Що таке ВІЛ/СНІД, як з цим живуть, яких правил необхідно дотримуватися, щоб не захворіти, права людей-носіїв ВІЛ-інфекції – про все це  розповідає  тематична полиця «Про СНІД на повен голос», з якою учнівська молодь мала можливість ознайомитися.