четвер, 13 жовтня 2016 р.

СВЯТО МУЖНОСТІ І ВІДВАГИ


     14 жовтня –– День захисника України. У цей день ми з вдячністю згадуємо і вітаємо тих, хто захищає національні інтереси та безпеку нашої держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які показали приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну, від часів Запорозької Січі до наших днів.
  Напередодні свята у бібліотеці-філії №2   відбувся патріотичний вечір «Герої на всі часи», на який завітали учні  10 класу ЗОШ №7.  
  Ведучі заходу бібліотекарі Зоя Костюк і Тетяна  Смарш розповіли про звитягу українського козацтва, героїчну і трагічну історію Української Повстанської Армії, які ратними звершеннями здобували й відстоювали  свободу і незалежність України, та про героїв сьогодення – українських солдат, які боронять державу від зазіхань північного сусіда-агресора.
         Патріотизмом та любов’ю до рідної землі був насичений  виступ волонтера Бориса Бабійчука –– активного учасника Майдану. А сьогодні він координує роботу Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям, допомагає бійцям на Сході, депутат обласної ради.
      Яскравим доповненням заходу стали відеоматеріали  на дану тематику.
      Після таких зустрічей залишається віра у краще майбутнє і нестримне бажання захищати суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.
        Надіємося, що наступного року ми відзначатимемо День захисника України у вільній і мирній державі.
         Низький уклін вам та подяка, наші захисники!