понеділок, 5 грудня 2016 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

             5 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права  у бібліотеці-філії №2 відбувся правовий діалог « Право та обов’язок нерозривні поняття».
         «Право – це все те, що істинне і справедливе» -  сказав Віктор ГюгоЯкщо ми говоримо «право», то завжди маємо на увазі «обов’язок» і навпаки.
          Чи має людина  права від народження?  Ким або чим визначаються ці права?  Чи можуть вони бути однаковими для всіх людей? Відповіді на ці та інші питання мали змогу почути учні 11-Б класу Нововолинського ліцею-інтернату.   
          Захід підготували завідувач бібліотеки Зоя Костюк та головний спеціаліст Нововолинського бюро правової допомоги Тамара Нич.
       Старшокласникам було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини.  Життєві приклади, конкретні ситуації які розглядалися під час зустрічі змусили замислитись учнів над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати. Адже саме правова обізнаність дасть  можливість молодому поколінню  орієнтуватися у вирі сучасного життя.
      Для  присутніх була представлена література  на викладці  «Правові знання - веління часу».